Nuo 1991 metų esame įmonė prekiaujanti įvairių gamintojų kombainais, traktoriais, sėjamosiomis, kita sėjos ir žemės įdirbimo technika, žemės ūkio ir industrinėmis padangomis, miško technika, ratlankiais, ekskavatoriais.  Atliekame technikos garantinį ir pogarantinį aptarnavimus. Prekiaujame atsarginėmis dalimis

Nuo veiklos pradžios esame sukaupę didelę patirtį bendraujant su ūkininkais, komunalininkais, vykdant viešuosius pirkimus.

Esame vienintelis ir oficialus TYM traktorių atsatovas Lietuvoje. TYM (pažodžiui –  Tong Yang Moolsan) – Tai Pietų Korėjoje Seule 1951 m. įsteigta įmonė, kurios pagrindinė produkcija mažos ir vidutinės galios traktorių gamyba.

Prekės ženklas nuo pat metų gamybos pradžios buvo plačiai eksportuojamas į Jungtines Amerikos Valstijos, po kiek laiko plačiai paplito visoje Rytų ir Vakarų Europoje.  Traktoriuose montuojami žymiausių pasaulio gamintojų varikliai, tokie kaip (Deutz, Doosan, Perkins, Mitsubishi) Plati traktorių pasirinkimo gama (Nuo 19 iki 130 AG.) Traktoriai pasižymi didžiausiu savo klasėje ratų pasukamumo spinduliu, kas ženkliai palengvina darbą, kai reikia manevringumo Visi traktorių modeliai nuo 35 AG gali būti komplektuojami su kabina ir oro kondicionieriais, “Power shift” bei hidrostatine transmisija!

Prieš parduodami prekę, visada ją patikriname, pirkėjui pateikiame tik kokybišką produktą. Pirktai prekei teikiame garantiją.
Mūsų prekių kainos – vienos mažiausių Lietuvoje!